Mercedes-Benz SL55 AMG Mercedes-Benz SL55 AMG Mercedes-Benz SL55 AMG Mercedes-Benz SL55 AMG
Další

Mercedes-Benz SL55 AMG

Prodáno
Informace o voze
První registrace 2002
Nájezd 70000 km
Objem motoru 5439 ccm
Výkon 476 koní
Palivo Benzín
Maximální rychlost 250 Km/h
Zrychlení 0-100 km/h 4.7s
Převodovka automatická
Barva exteriéru černá metalíza Obsidian
Barva interiéru červená kůže Nappa Berry
O Mercedes-Benz SL55 AMG Individuální výbava

SL 55 AMG byl v době svého uvedení na trh nejrychlejším vozem na světě vybaveným automatickou převodovkou. Jeho síla a výkon proměnily vůz ve vysoce výkonné GT. Nyní s velice žádanou specifikací - černá metalíza Obsidian a červená kůže Nappa Berry. Klasika na pohodové večery!

TBA
Načíst další

Pátá generace SL byla představena v roce 2001 na autosalonu ve Frankfurtu. Nejdůležitější změnou oproti předchozí generaci bylo zavedení zatahovací pevné střechy místo plátěné střechy. Úspěch SLK byl přesvědčivým receptem, který převzalo luxusní vozidlo GT. Se shrbenou přední maskou a čelním sklem vypadalo SL spíše jako sportovní vůz, ale jeho luxusní interiér a měkké odpružení jej proměnily ve skutečné vozidlo GT. Stahovací pevná střecha byla pro třídu SL novinkou, protože z vozu udělala jak kupé, tak kabriolet. Verze AMG však byla méně GT a více sportovním vozem.

Rané verze obsahovaly některé luxusní prvky, jako jsou kožená sedadla a infotainment jednotka s navigací. Během svého životního cyklu se vůz pomalu přetvářel a dostával lepší vybavení, jako je větší obrazovka, vyhřívaná a ventilovaná sedadla a tempomat založený na radaru. Zakrytí a odkrytí vozu trvalo pouhých 16 sekund. V letech 2001 až 2006, kdy vůz prošel faceliftem, bylo vyrobeno více než 19 000 kusů. Jeho 5,5litrový přeplňovaný motor byl spojen se standardní automatickou převodovkou 5G-Tronic. Bez omezovače rychlosti byl vůz schopen dosáhnout rychlosti 202 mph (325 km/h) na testovací dráze.

Odeslat dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

AKTUÁLNĚ V PRODEJI