„Pohání nás touha objeovvat vozy, které byly stvořeny z čisté vášně pro řízení.“

„Mým posláním je najít vůz, který vám zprostředkuje unikátní zážitek z jízdy. Vůz té nejvyšší kvality a prestiže. Proč chtít něco jiného než dokonalost?“ - Petr Ezechiáš

Petr Ezechiáš

Moje profesní cesta vedla od prodejce u jednoho z nejvlivnějších dealerství luxusních a sportovních vozů až do vedoucí pozice v prodejním týmu autorizovaného zastoupení Lamborghini. Zatímco jsem se učil od spousty zajímavých lidí, kteří ovlivnili způsob, jakým dnes o obchodu přemýšlím, získal jsem spoustu jedinečných zkušenosti a zážitků. Poté, co jsem dosáhl vynikajících výsledků při vedení týmu, přišel pravý čas na realizaci mé vlastní vize.

Nyní je mým posláním nalézt skrytá mistrovská díla, která již dávno nemají za úkol vás pouze dostat z bodu A do bodu B. Hledám vozy, které ve vás probudí skrytou vášeň, jenž přichází až za volantem jedinečného vozu.

Petr Ezechiáš
Petr Ezechiáš

Aneta Ponertová

Několik let jsem pracovala pro autorizované zastoupení Lamborghini v Praze, kde se ve mně probudila vášeň pro italské supersporty. Organizovala jsem mnoho společenských akcí, velkolepé představení nových modelů a společné vyjížďky s klienty. Nyní uplatňuji své nadšení a odborné znalosti v PETR EZECHIÁŠ Performance Cars.

Mým cílem je zprostředkovat pro vás nezapomenutelné jízdy v unikátních vozech, společenské akce, nebo jedinečné prohlídky v továrnách výrobců supersportů. Neváhejte mě kontaktovat a společně se můžeme vydat vstříc vašemu životnímu dobrodružství.