„A PASSION SO GREAT THAT IT INSPIRES US TO STRIVE FOR PERFECTION“

Petr Ezechiáš si zakládá na kvalitě a pečlivému výběru vozů. Každý vůz je důkladně zkontrolován a připraven dávat radost svému novému majiteli.

Petr Ezechiáš

Petrova profesní cesta vedla od prodejce u jednoho z nejvlivnějších dealerství luxusních a sportovních vozů do vedoucí pozice v prodejním týmu autorizovaného zastoupení Lamborghini. Něco odlišného. Unikátní prezentace a nabídka v oboru.

Zatímco se učil od spousty zajímavých lidí, kteří ovlivnili způsob, jakým dnes o obchodu přemýšlí, získal Petr spoustu jedinečných zkušeností a zážitků. Poté, co dosáhl vynikajících výsledků při vedení týmu, přišel pravý čas na realizaci jeho vlastní vize.

Petr Ezechiáš
Petr Ezechiáš

Aneta Ponertová

Anetě nejsou italské supersporty cizí, když několik let pracovala pro autorizované zastoupení Lamborghini v Praze. Organizovala mnoho společenských akcí, velkolepé představení nových modelů a společné vyjížďky s klienty a nyní uplatňuje své nadšení a odborné znalosti v PETR EZECHIÁŠ Perfromance Cars.

Pokud byste chtěli být pozváni na naše plánované jízdy, společenské akce, anebo si například domluvit prohlídku v továrnách výrobce supersportů, pošlete Anetě email a vydejte se za novým dobrodružstvím.