Rolls-Royce Wraith Rolls-Royce Wraith Rolls-Royce Wraith Rolls-Royce Wraith Rolls-Royce Wraith
Další

Rolls-Royce Wraith

Prodáno
Informace o voze
První registrace 04/2017
Nájezd 24850 km
Objem motoru 6592 ccm
Výkon 465 koní
Palivo Benzín
Maximální rychlost 250 Km/h
Zrychlení 0-100 km/h 4,6s
Převodovka Automatická
Barva exteriéru Lyrical Copper
Barva interiéru Hnědá
O Rolls-Royce Wraith Individuální výbava

S nejsilnějším motorem Rolls-Royce všech dob udává model Wraith nové definice možného. Tento vůz byl bez ostychu zkonstruován pro výkon: za volantem vzývá všechny smysly a poskytuje nejdynamičtější zážitky v historii značky Rolls-Royce. Wraith je sice jedinečný svou chrabrostí, ale skrz naskrz je to nadále Rolls-Royce. Obsahuje vše, co se stalo tak příznačným pro design této prestižní značky za celou její historii: klasický poměr kol k výšce vozu 2:1, dlouhý přesah přes zadní kola i příznačné dveře otevírané proti směru jízdy. Model Wraith významně posunul hranice estetiky značky Rolls-Royce.

TBA
Načíst další

Stačí vzít za kliku dveří modelu Wraith s otevíráním proti směru jízdy a můžete se usadit do přívětivého čtyřsedadlového Grand Toureru, který snadno uveze čtyři dospělé osoby a všechna jejich zavazadla ve vrcholném přepychu. Jestliže z exteriéru vyzařuje sebevědomí, pak linie interiéru slibují absolutní komfort.

Wraith se honosí vším luxusem a elegancí, jak se od značky Rolls-Royce očekává, ale zároveň je zkonstruován pro podávání skvostných výkonů. Silný přeplňovaný motor V12 o objemu 6,6 litru poskytuje neuvěřitelných 624 koňských sil a zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy.

Odeslat dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

AKTUÁLNĚ V PRODEJI