Lamborghini Urus Lamborghini Urus
Další

Lamborghini Urus

Prodáno
Informace o voze
První registrace 06/2019
Nájezd 7500 km
Objem motoru 3998 ccm
Výkon 423 koní
Palivo Benzín
Maximální rychlost 305 Km/h
Zrychlení 0-100 km/h 3,6s
Převodovka Automatická
Barva exteriéru Černá
Barva interiéru Černá
O Lamborghini Urus Individuální výbava

Duše supersportovního vozu a funkčnost SUV: Lamborghini Urus je první supersportovní užitkové vozidlo na světě. S extrémními proporcemi, dechberoucím designem, mimořádnou jízdní dynamikou a srdcervoucím výkonem představuje Urus svobodu ve své základní podobě. Můžete zažít jakoukoli cestu, od trati po písek, led, štěrk nebo kameny, a odemknout tak jakoukoli cestu. Můžete prozkoumat jakýkoli nový terén a vyjádřit se tak.

TBA
Načíst další

Jeho design má několik podob: sportovní, elegantní a terénní. Svalnaté povrchy propůjčují rozhodující vzhled, zatímco masivní pneumatiky a kola dodávají vzhled luxusního supersportovního vozu. Každý povrch klade důraz na funkčnost. Charakteristický styl Lamborghini je okamžitě rozpoznatelný, s detaily, jako jsou detaily ve tvaru Y a šestiúhelníkové detaily, přední kapota se středovým kšiltem a překřížené linie na zadní kapotě. Urus je nejnižší SUV ve svém segmentu.

Luxus italského řemesla se snoubí s nejmodernější technologií. Design inspirovaný letectvím a přístrojové vybavení orientované na řidiče se třemi TFT obrazovkami činí zážitek z jízdy pohodlnější a poutavější. Interiér lze přizpůsobit a udělat ještě sportovnější nebo elegantnější díky široké škále barev a materiálů: kůže, Alcantara, dřevo, hliník nebo povrchová úprava z uhlíkových vláken.

Odeslat dotaz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

AKTUÁLNĚ V PRODEJI